بهترین مرکز ایمپلنت در غرب تهران

زمانی که شما نیاز به درمان ایمپلنت پیدا میکنید اولین کاری که باید انجام دهید پیدا کردن یک مرکز مطمئن و قابل اعتماد است. پزشکی که شما قصد انجام عمل ایمپلنت را نزد او دارید باید دارای مهارت بالایی باشد. چون جراحی ایمپلنت بسیار حساس است و در صورت اشتباه پزشک، عوارضی برای شما دارد که بسیار ناخوشایند و آزار دهنده است.

اما فقط مهارت و تجربه پزشک کافی نیست. استفاده از مواد و متریال با کیفیت نیز بسیار مهم است. در بازار برندهای زیادی از انواع ایمپلنت از کشورهای مختلف وجود دارد. این برندها در رنج های قیمتی متفاوتی هستند. بعضی از برندهای موجود در بازار از کیفیت پایینی برخوردار هستند و متاسفانه بعضی از دندانپزشکان، به دلیل هزینه های پایین تر، از این برندها استفاده میکنند.

باید توجه داشته باشید که قسمتی از ایمپلنت که داخل لثه کاشت میشود باید برش های خاصی داشته باشد و جنس آن بسیار مهم است. این برندهای بی کیفیت باعث پس زده شدن این قسمت که به آن فیکسچر گفته میشود خواهد شد.

متاسفانه ما در مرکز ایمپلنت غرب تهران، بیمارانی را داریم که ایمپلنت آنها پس زده شده یا اصطلاحا Fail شده و برای خارج کردن آن باید مجددا عمل جراحی انجام شود. این کار نه تنها هزینه بر است بلکه باعث میشود تا مدتی نتوان از آن سمت فک برای جویدن و انجام کارهای دیگر استفاده کرد.

ایمپلنت fail شده

 

در مرکز ایمپلنت دندان دکتر خوشابی (Dental Implant Center) سعی شده است تا با انتخاب با کیفیت ترین برندهای ایمپلنت در دنیا و همچنین متخصصین با تجربه و کارآزموده ایمپلنت با نمونه کار های فراوان در تهران و سراسر کشور موجبات اطمینان و آرامش بیماران و مراجعه کنندگان گرامی فراهم آورده شود و همین امر مرکز ایمپلنت دکتر خوشابی را به یکی از بهترین و مجهزترین مراکز ایمپلنت در غرب تهران تبدیل کرده است.

پیشنهاد میکنیم این مطلب را هم بخوانید :  رضایت بیمار از ایمپلنت

مرکز ایمپلنت

مرکز ایمپلنت دکتر خوشابی تمامی تلاش لازم را انجام می دهد که خدمات درمانی خود را در بالاترین سطح کمی و کیفی به بیماران ارائه دهد. زیرا رضایت بیماران مراجعه کننده به این مرکز ایمپلنت بالاترین اولویت را برای ما دارد. مرکز ایمپلنت دکتر علی خوشابی در تلاش است تا همواره برترین، با کیفیت ترین و مجهترین امکانات را فراهم آورد تا بیماران گرامی بهترین انتخاب را برای درمان حساس ایمپلنت را داشته باشند و بهترین نتیجه را در درمان ایمپلنت تجربه کنند.
کاشت دندان یا ایمپلنت، از بهترین درمان های برای بی دندانی می باشد و می تواند یکی از بهترین جایگزین ها برای دندان از دست رفته در افراد باشد. در سایت دانشگاه میشیگان dent.umich.ed هم مطالب مفید در این باره آورده شده است.

مرکز تخصصی ایمپلنت در تهران

بهترین مراکز تخصصی ایمپلنت در تهران مراکزی هستند که با رعایت اصول علمى تخصصى و با تجربه کافى و بلند مدت اقدام به درمان های ایمپلنت دندان می کنند.
بهترین مراکز ایمپلنت معمولا با متخصصین جراح لثه و ایمپلنت همکارى داشته داراى امتیازهاى ویژه اى از قبیل مجهز بودن کامل وسایل مربوط به جراحی هاى پیوند و بازسازی استخوان ، جراحی هاى لثه هستند.
یک مرکز ایمپلنت خوب بهترین مشاوره را به بیمار ارائه داده و بیمار را از هر جهت با مراحل درمان ایمپلنت، نحوه پرداخت هزینه ایمپلنت ، انواع ایمپلنت دندانی ، و مراقبت های بعد از درمان ایمپلنت آگاه می کند.
سوال اینجاست که نحوه شناسایی مراکز تخصصی ایمپلنت در شهری مانند تهران به چه صورت است؟ جواب بسیار ساده می باشد. هر مرکز یا کلینیک کاشت دندانی که از بهترین برند های ایمپلنت استفاده کند و محیط کاملا بهداشتی و استریل برای بیماران فراهم آورد، همچنین پرسنل حرفه ای، آموزش دیده و مجربی در کادر درمان خود داشته باشد؛ با استفاده از تجهیزات جراحی با استانداردهای بین المللی و امکانات حرفه ای مناسب با تکنولوژی روز دنیا می تواند ادعای مرکز ایمپلنت حرفه ای و تخصصی در شهر تهران را داشته باشد. برای شناسایی همچنین مراکزی می توانید با مراجعه حضوری و مشاوره مستقیم با دکتر دندانپزشک تا حد بسیار زیادی اطلاعات لازم را کسب کنید، سپس برای شروع درمان خود به مرکز ایمپلنت مورد نظر خودتان مراجعه نمایید.

پیشنهاد میکنیم این مطلب را هم بخوانید :  ایمپلنت و پرتودرمانی

بهترین مرکز ایمپلنت در غرب تهران

مرکز ایمپلنت حرفه ای چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

  •  بهداشتی و تمیز بودن مرکز ایمپلنت در تهران
  •  استریل بودن وسایل مورد استفاده برای بیمار در مرکز ایمپلنت 
  •  استفاده از مواد یک بار مصرف در مرکز 
  •  برخورد خوب و مناسب دندانپزشک و پرسنل
  •  متخصص و متبحر بودن متخصص
  •  قرار داشتن مرکز ایمپلنت در محدوده کم ترافیک شهر تهران
  •  به روز بودن تکنیک متخصص ایمپلنت و به روز بودن امکانات و تکنولوژی مرکز ایمپلنت
  • بی درد بودن مراحل درمان ایمپلنت دندان توسط متخصص ایمپلنت
  •  هزینه مناسب درمان ایمپلنت خوب

 

بهترین مراکز ایمپلنت در تهران را چگونه تشخیص و انتخاب کنیم:

مرکز ایمپلنت دکتر خوشابی یکی از بهترین مراکز ایمپلنت با رعایت اصول حرفه ای درمان های ایمپلنت ، اقدام به مشاوره قبل از درمان و مشاوره بعد از درمان ایمپلنت جهت نگهداری از ایمپلنت انجام شده بیمار می کند و در طول مراحل درمان ایمپلنت از شروع مشاوره تا بعد از جراحی ایمپلنت توسط متخصص ایمپلنت همواره در کنار بیمار خواهد بود.
دکتر خوشابی جراح ایمپلنت و بیماری های لثه با سال ها تجربه به بهترین شکل ممکن خیال شما را از هر جهت بابت درمان های ایمپلنت دندان و کلیه موارد مربوط به ایمپلنت دندان راحت و خاطره خوشی را برای طی این دوره درمان برای شما رقم خواهد زد.
استفاده از بهترین برند های ایمپلنت، محیط کاملا بهداشتی و دلپذیر ، پرسنل حرفه ای و آموزش دیده ، تجهیزات جراحی با استانداردهای بین المللی ، متخصصین مختلف دندانپزشکی و محل قرار گیری این مرکز ایمپلنت در بهترین نقطه تهران ( شهرک غرب ) این مرکز را ویژه و جزو بهترین مراکز ایمپلنت تهران قرار داده است.
پیشنهاد می کنیم جهت اطلاع از قیمت کاشت دندان ایمپلنت، اطلاع از ایمپلنت های دندانی و مشاوره با متخصص ایمپلنت دندان همچنین مراحل ایمپلنت دندان با ما تماس بگیرید.
تلفن مشاوره :88082941
موبایل و واتساپ: 09363252339

پیشنهاد میکنیم این مطلب را هم بخوانید :  بهترین برند ایمپلنت دندان

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp