Snap On Smile

ile یک روش درمان زیبا و با قیمتی بسیار مناسب است که شبیه night guard روی کل سطوح دندانی قرار می گیرد.این پروتز از کریستال های استیل رزین ساخته می شود. با استفاده از این روش درمانی بیمار می تواند در کوتاه ترین زمان و با حداقل هزینه به سطح مناسبی از زیبایی دندان برسد. ایمپلنت دندان و جراحی لثه باعث بهبود وضعیت دندان می شود.

 

ile یک روش درمان زیبا و با قیمتی بسیار مناسب است که شبیه night guard روی کل سطوح دندانی قرار می گیرد.این پروتز از کریستال های استیل رزین ساخته می شود. با استفاده از این روش درمانی بیمار می تواند در کوتاه ترین زمان و با حداقل هزینه به سطح مناسبی از زیبایی دندان برسد.این روش درمانی می تواند در مواردی که ارتفاع 1/3 تحتانی صورت بیمار از دست رفته است به بازیابی آن کمک نمایید. علاوه بر این موضوع به بیمار جهت ادامه درمان هایی نظیر Lumineers انگیزه می بخشد.با این روش بیمار ارزیابی نسبتا درستی نسبت به ادامه درمان پیدا نموده و تصویری از شکل , رنگ , فرم و کارایی درمان های پیش رو به دست می آورد.
این پلاک متحرک , می تواند دندان های از دست رفته را نیز جایگزین نماید (شبیه پلاک پارسیل).Snap به واسطه سرما و گرما دچار تغییر شکل نمی شود و دارای فانکشن جویدن می باشد.
در بیماران مبتلا به بیماری صعب العلاج که توانایی تحمل درمان های سنگین را ندارند , می تواند از Snap On Smile کمک گرفت تا فرد در حداقل زمان , به دندان هایی با فانکشن مناسب دست یابد. این موضوع در روال درمان و بهبودی وی موثر است ; زیرا علاوه بر بهبود وضعیت تغذیه به سلامت روانی و افزایش اعتماد به نفس فرد نیز کمک می نماید.
از دیگر مزایای این وسیله به کارگیری آن در طی دوره درمانی جلسات جراحی ایمپلنت تا پروتز می باشد. در این فاصله بیمار به کمک Snap On Smile زندگی روزمره خود را انجام داده و برای شروع کار پروتز خود عجله نمی نماید ; بدین ترتیب دندان پزشک تا دستیابی نتایج مورد نیاز خود پس از جراحی ایمپلنت , زمان کافی در اختیار دارد.

پیشنهاد میکنیم این مطلب را هم بخوانید :  مشکلات پروتز دندان

ایمپلنت دندان و جراحی لثه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp