متخصص درمان ریشه در تهران

درمان ریشه و یا عصب کشی توسط متخصص درمان ریشه صورت می گیرد. در این پروسه ریشه ی دندان از وجود عفونت پاک می شود. در صورت عدم مراجعه به دندان پزشک در هنگام عفونت ممکن است بیمار دچار آبسه، عفونت شدید و درد شود و یا در موارد شدیدتر دندان خود را از دست بدهد ایمپلنت دندان و جراحی لثه وضعیت دندان را بهبود می بخشند.

درمان ریشه و یا عصب کشی توسط متخصص درمان ریشه صورت می گیرد. در این پروسه ریشه ی دندان از وجود عفونت پاک می شود. در صورت عدم مراجعه به دندان پزشک در هنگام عفونت، ممکن است بیمار دچار آبسه، عفونت شدید و درد شود و یا در موارد شدیدتر دندان خود را از دست بدهد. بیماران در صورت بروز عواملی از قبیل درد، خون ریزی، تورم و … می توانند به متخصص درمان ریشه در تهران در محدوده سعادت اباد مراجعه کنند و درمان ریشه را شروع کنند.
بسیاری از بیماران به دلیل ترس از درد و خونریزی بسیار دیر به متخصص درمان ریشه مراجعه می کنند یعنی زمانی که پالپ دچار عفونت شده است. قبل از شروع درمان متخصص درمان ریشه دندان را با استفاده از بی حسی موضعی بی حس کرده و بیمار هیچ دردی را احساس نخواهد کرد. در هنگام درمان ریشه عفونت از درون پالپ های دندانی خارج و برای محافظت از دندان های دیگر پاکسازی می شود. متخصص درمان ریشه در تهران این فرایند را به شکلی کاملا حرفه ای برای بیماران محترم با تجهیزات به روز و اختصاصی انجام می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مطلب را هم بخوانید :  فواید لیزر

ایمپلنت دندان و جراحی لثه وضعیت دندان را بهبود می بخشند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp