ایمپلنت در یک روز

ایمپلنت در یک روز

ایمپلنت فوری

در این روش که معدود ایمپلنتولوژیت ها در ایران انجام می دهند جراحی کاشت دندان

   در برای هر واحد دندان بین 15 دقیقه الی 20 دقیقه جراحی زمان می برد و بدون درد و خونریزی می باشد. ایمپلنت دندان و جراحی لثه باعث بهبود وضعیت دندان می شود.

ایمپلنت در یک روز

ایمپلنت فوری

در این روش که معدود ایمپلنتولوژیت ها در ایران انجام می دهند جراحی کاشت دندان در برای هر واحد دندان بین 15 دقیقه الی 20 دقیقه جراحی زمان می برد و بدون درد و خونریزی می باشد. ایمپلنت دندان و جراحی لثه باعث بهبود وضعیت دندان می شود.

نحوه انجام ایمپلنت فوری

یکی از اقداماتی که بیمار باید انجام دهد انتخاب بهترین جراح ایمپلنتاست. برای پیدا کردن یک جراح ماهر و با تجربه می توانید از روش های گوناگون استفاده کنید. خوشبختانه در عصر زندگی می کنید که اطلاعات کافی با چند کلیک بر روی کیبرد به راحتی بهترین پزشک ها را برای ما به نمایش می گذارد.

مرحله بعدی مشاوره رایگان با ایمپلنتولوژیت است که وی به شما نحوه انجام این جراحی و میزان هزینه ای که شما باید انجام دهید توضیح می دهد. در صورت توافق شما یک وقت جراحی گرفته و دستیاران وی به شما مواردی که در روز جراحی باید انجام دهید را توضیح می دهند.

در روز جراحی شما باید صبحانه کافی میل نمایید تا دچار افت فشار نشوید. پس از حضور شما، اقدامات بی حسی انجام می شود پس از بی حسی جراح شروع به کاشت دندان شما می کند و در کمتر از مدت 15 الی 20 دقیقه عمل شما به اتمام می رسد. بعد از جراحی پزشک دستورات لازم برای انجام موارد بهداشتی و نکات لازم برای نگه داری از ایمپلنتان را توضیح می دهد و شما می توانید به راحتی به منزل بروید تا برای جلسه بعد و بررسی کاشت دندان به دندانپزشک مراجعه نمایید.

ایمپلنت دندان و جراحی لثه

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

ارتباط با دکتر علی سجودی
ارسال با واتس اپ