کلینیک تخصصی ایمپلنت دندان

کلینیک دکتر سجودی کلینیک تخصصی ایمپلنت دندان است. بهترین کلینیک تخصصی ایمپلنت دندان را از ما بخواهید. اگر قصد ترمیم دندان های خود را دارید به کلینیک تخصصی ایمپلنت دندان مراجعه کنید.

کلینیک دکتر سجودی کلینیک تخصصی ایمپلنت دندان است. بهترین کلینیک تخصصی ایمپلنت دندان را از ما بخواهید.
اگر قصد ترمیم دندان های خود را دارید به کلینیک تخصصی ایمپلنت دندان مراجعه کنید.
کلینیک تخصصی ایمپلنت دندان در واقع مکانی است که در آن عملیات ایمپلنت دندان به طور تخصصی انجام می شود. کلینیک تخصصی ایمپلنت دندان با کیفیت عالی در تهران بسیار محدود است که کلینیک دکتر سجودی یکی از آنهاست. برای مراجعه به کلینیک تخصصی ایمپلنت دندان دکتر سجودی از قبل با منشی تماس حاصل فرمایید.
کلینیک تخصصی ایمپلنت دندان چیست؟
ایمپلنت دندانی به چه صورت در کلینیک تخصصی دندان انجام می گیرد؟
ایمپلنت دندان یک نوع پایه فلزی خاص از جنس تیتانیوم می باشد که با سلول های بدن کاملا سازگار بوده و به عنوان جایگزین دائمی و ثابت برای دندان از دست رفته ی بیمار در کلینیک تخصصی دندان به کار برده می شود.  تیتانیوم باعث آلرژی در بدن نمی شود و  اجسام خارجی نمی توانند به وسیله آن بر بدن تاثیر بگذارند. زیرا تیتانیوم در کلینیک تخصصی دندان  قابلیت تطابق بیولوژیکی با بدن را دارد.
کلینیک دکتر سجودی کلینیک تخصصی ایمپلنت دندان است. بهترین کلینیک تخصصی ایمپلنت دندان را از ما بخواهید.
مزیت های خاصیت بیلوژیکی ایمپلنت در کلینیک تخصصی دندان را می توان به طور خلاصه اینچنین بیان کرد:
1)       برای جلوگیری از خوردگی ایمپلنت در کلینیک تخصصی دندان در مدت زمان طولانی باید جنس مناسبی برای آن استفاده  شود.همچنین باید در کلینیک تخصصی دندان در بافت دهان و استخوان سطح بیولوژیکی خنثی داشته باشد.
2)       در کلینیک تخصصی دندان استحکام ایمپلنت باید به قدری بالا باشد تا در دراز مدت دچار شکست نشود. به همین دلیل برای آن فلزی با بالاترین حد استحکام را در نظر می گیرند.
3)       خاصیت بیولوژیکی در کلینیک تخصصی دندان سلامت بافت انسان را تامین می کند و جایگزین بافت های بدن میگردد.
4)       در کلینیک تخصصی دندان سطح تیتانیومی ایمپلنت در معرض هوا اکسید شده و بی اثر می شود.
ایمپلنت های دندان در کلینیک تخصصی دندان شامل سه قسمت پایه اصلی،  قطعه پروتزی و  روکش تشکیل شده اند.
در کلینیک تخصصی دندان سن کاشت دندان برای خانم ها پس از 16 سالگی و  آقایان بعد از 18 سالگی است. ایمپلنت ثابت دندانی  یک نقطه اتکای با ثبات برای دندان های مصنوعی است. دندان های مصنوعی و پل های روی ایمپلنت ها  در دهان حرکت نمی کنند و این مسیله در کلینیک تخصصی دندان یک مزیت برای غذا خوردن و صحبت کردن به شمار می اید. پایه های محکم باعث کمک به عملکرد دندان های مصنوعی و پل ها و نیز روکش های آن ها می شوند.
همانطور که دندان های طبیعی به مراقبت نیاز دارند ایمپلنت ها در کلینیک تخصصی دندان نیز باید از همان توجه برخوردار شوند. ایمپلنت ها در کلینیک تخصصی دندان مانند دندان ها پوســــیده نمی شود اما میکروب هایی که در دهان هستنتد امکان اسیب رساندن به لثه اطراف ایمپلنت را دارند.  عمر ایمپلنت ها در کلینیک تخصصی دندان نامحدود است و با توجه به دکنر جراح و طول، نوع و قطر ایمپلنت دندانی، مدت زمانی ماندگاری ان ها متفاوت می شود.
اگر قصد ترمیم دندان های خود را دارید به کلینیک تخصصی ایمپلنت دندان مراجعه کنید.
کلینیک تخصصی ایمپلنت دندان در واقع مکانی است که در آن عملیات ایمپلنت دندان به طور تخصصی انجام می شود. کلینیک تخصصی ایمپلنت دندان با کیفیت عالی در تهران بسیار محدود است که کلینیک دکتر سجودی یکی از آنهاست. برای مراجعه به کلینیک تخصصی ایمپلنت دندان دکتر سجودی از قبل با منشی تماس حاصل فرمایید.
در ذیل به نکاتی برای مراقبت از ایمپلنت دندانی اشاره می شود:
1)       پس از کاشت ایمپلنت دندانی در کلینیک تخصصی دندان تا 8 ساعت از شستن دهان خودداری فرمایید.
2)       پس از جراحی در کلینیک تخصصی دندان در صورتی که میل به خوردن (فقط خوردن نه آشامیدن) دارید باید تا از بین رفتن بی حسی صبر کنید.
3)       24 ساعت پس از کاشت ایمپلنت دندانی در کلینیک تخصصی دندان از محلول شستشوی دهان  استفاده نمایید.
4)       پس از کاشت ایمپلنت دندانی در کلینیک تخصصی دندان اطراف ناحیه جراحی  نباید تا 24 ساعت مسواک شد.
5)       پس از کاشت ایمپلنت در کلینیک تخصصی دندان از نوشیدن چای و قهوه و همچنین استفتده از سیگار بپرهیزید.
6)       بعد از کاشت ایمپلنت باید همانند دندان های طبیعی از آن ها مراقبت کنید تا دچار عفونت لثه نشوید.
7)       کشیدن سیگار و نوشیدن مشروبات الکلی باعث کاهش مقاومت ایمپلنت می گردد. به همین دلیل از انجام این موارد خودداری فرمایید.
ایمپلنت دندانی از الیاژ خاصی تهیه شده است و در کلینیک تخصصی دندان در استخوان هر دوفک بالا و پایین به جای دندان طبیعی قرار داده می شود و به وسیله پروتز دندانی فیکس می شود.الیاژ ایمپلنت معمولا از جنس تیتانیوم می باشد که باعث می شود در مقابل اکسیژن ، اسید و خوردگی مقاومت داشته باشد.  تیتانیوم باعث آلرژی در بدن نمی شود و  اجسام خارجی نمی توانند به وسیله آن بر بدن تاثیر بگذارند. زیرا تیتانیوم قابلیت تطابق بیولوژیکی با بدن را دارد. در کلینیک تخصصی دندان ایمپلنت ثابت دندانی  یک نقطه اتکای با ثبات برای دندان های مصنوعی است. دندان های مصنوعی و پل های روی ایمپلنت ها  در دهان حرکت نمی کنند. در کلینیک تخصصی دندان پایه های محکم باعث کمک به عملکرد دندان های مصنوعی و پل ها و نیز روکش های آن ها می شوند. هدف اصلی از قرار دادن ایمپلنت حفظ و نگهداری استخوانی است که در ناحیه بی دندانی از دست رفته است و همچنین در مواردی به همراه ایمپلنت دندانپزشک ناگزیر است در کلینیک تخصصی دندان استخوان ناحیه را به علت تحلیل متوسط تا شدید استخوان بازسازی کند که نیازمند پیوند استخوان با کمک پودر استخوان و بلاک استخوانی می باشد. ایمپلنت ها در کلینیک تخصصی دندان باعث تثبیت و نگهداری استخوان باقیمانده می شوند و ازسرعت تحلیل بیشتر آنها جلوگیری می کند و ارتفاع و عرض استخوانی را نیز حفظ می کنند. به این ترتیب کیفیت استخوان نیز با وجود ایمپلنت در کلینیک تخصصی دندان حفظ شده و تغییر نمی کند و استخوان برای همیشه یکنواخت می ماند. ایمپلنت دندانی از دو قسمت اصلی فیکسچر و اباتمنت ساخته شده‌است. در ابتدا فیکسچر را در داخل استخوان فک جایگذاری می کنند و پس از ان باید در کلینیک تخصصی دندان روی آن روکش قرار داده شود. دندانپزشک بعد از انتخاب نوع ایمپلنت در کلینیک تخصصی دندان ، با توجه به شرایط بیمار با انجام عمل جراحی در کلینیک تخصصی دندان ، فیکسچر را در استخوان قرار می دهد. پروتزی که روی آن قرار می گیرد متفاوت است و ممکن است ثابت یا متحرک باشد . برای بهره گیری از روش ایمپلنت در کلینیک تخصصی دندان ، باید فرد لثه های سالمی داشته باشد و استخوان کافی برای کاشت دندان در دهانش وجود داشته باشد. برای ماندگاری ایمپلنت باید به آن رسیدگی شود و در بهترین شرایط مانند دندان طبیعی به مراقبت نیاز دارد و فشار بی اندازه بر ایمپلنت صحیح نیست . همچنین رعایت بهداشت و مراجعه به پزشک در کلینیک تخصصی دندان عوامل ضروری برای نگهداری آن می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.