لومینیرز

امتیاز لومینیرز 4.8 /5 از 412 رای

لومینیرز

لومینیرز لمینتی نازک از جنس نوع خاصی از پرسلن به نام Cernate محصول کمپانی DenMat آمریکا ست.
 Cernate دارای ساختاری فلدسپار است که با کریستال های نانولوسایت reinforce شده است. فرمول این نوع پرسلن انحصاری در اختیار کمپانی DenMat می باشد. ایمپلنت دندان و جراحی لثه باعث بهبود وضعیت دندان می شود.
 Cernate سابقه ای روشن در درمان های زیبایی در سراسر دنیا دارد. این سرامیک نه تنها جهت ساخت Lumineers مورد استفاده قرار می گیرد ; بلکه از آن جهت ساخت رسنوریشن هایPFM , اینله انله و سایر درمان های پروتز ثابت می توان بهره جست.
پوسته سرامیکی بسیار نازک به ظرافت لنز چشمی با استحکام دندان طبیعی که بدون تراش روی سطح بیرونی دندان چسبانده می شود.
موارد کاربرد:
 
  1.  اصلاح خط لبخند
  2.  بستن فواصل بین دندانی (دیاستما)
  3.  اصلاح رنگ دندانها
  4.  اصلاح فرم و شکل دندانها
 5.   اصلاح روکش ها و پر کردگی های نازیبا و بد شکل و نامناسب قبلی
  6.  اصلاح فرسایش ناشی از سن
این روکش چینی ساخت لابراتوار شرکت معظم Denmat امریکاست که تاکنون سه دوره متوالی جایزه بهترین محصول زیبایی دندانپزشکی امریکا را به دست آورده است.
 
مراحل انجام کار:
)فقط طی 2 جلسه)
جلسه اول: قالبگیری با مواد سیلیکونی صورت می گیرد و قالب به لابراتوار شرکت امریکایی ارسال می گردد. ظرف مدت 4-3 هفته پروتز در بسته بندی مخصوص همراه با کارت گارانتی بین المللی 5 ساله ارسال می گردد.
جلسه دوم : با مواد مخصوص کمپانی با کیت اختصاصی مربوط به LUMINEERS روی دندانهای بیمار (حتی بریج ،روکش و پر کردگی فلزی!)نصب می شود . از مزایای این روش نسبت به لمینت عادی ،  می توان به سرعت عمل و عدم اتلاف وقت بیمار و پزشک ، عدم تراش (یا تراش بسیار جزئی) بافت دندانی سالم ، شکل آناتومیک ، رنگ وshade شفاف و بسیار طبیعی در حالی که فقط 20-30% بیشتر از لمینت عادی برای بیمار هزینه دارد.
در یک مطالعه علمی prospective روی 187 مورد دوام بیست ساله برای روکش های LUMINEERS در بیش از 90% موارد مشاهده شده است! در ضمن به دلیل عدم نیاز به تراش در اغلب موارد و امکان جدا کردن روکش ، این روش بر خلاف سایر روش های رایج برگشت پذیر می باشد. نکته قابل ذکر این است که با روش LUMINEERS هیچ محدودیتی در خوردن و آشامیدن برای بیمار وجود ندارد.

 
 
 

Tags:

مقالات عصب کشی و درمان ریشه

ایمپلنت، درمان ریشه، ایمپلنت دندانی، لمینت، عصب کشی، جراحی لثه

جدیدترین مقالات عصب کشی و درمان ریشه را در این قسمت مشاهده کنید