آرشیو مقالات

معایب و عوارض ایمپلنت

یمپلنت دندانی، معایب و عوارض آن

در این مقاله به معایب و عوارض ایمپلنت دندانی می پردازیم. خوشبختانه امروزه ایمپلنت دندانی، مشکلاتی از قبیل از دست دادن یک یا چند دندان را حل نموده است. این مشکل برای بسیاری از افراد بسیار سخت و غیر قابل تحمل است و فرد اعتماد به نفس خود را از دست می دهد. 

مراحل ایمپلنت دندانی

ایمپلنت دندان و مراحل انجام آن

در این مقاله به شرح مراحل ایمپلنت دندانی می پردازیم. ایمپلنت دندانی از الیاژ خاصی تهیه شده است و در استخوان هر دوفک بالا و پایین به جای دندان طبیعی قرار داده می شود و به وسیله پروتز دندانی فیکس می شود.

بهترین دندانپزشک در غرب تهران
بهترین دندانپزشک در غرب تهران

بهترین دندانپزشک در غرب تهران

بسیاری از بیماران از دندانپزشکی واهمه دارند و این ترس مربوط به سن و گروه خاصی نیست.در واقع بیمار چه مرد باشد و چه زن ، پیر باشد یا جوان ، چه بزرگسال باشد و چه کودک اندکی از محیط دندانپزشکی می ترسد و از مراجعه به دندانپزشکی واهمه دارد .خصوصا اینکه خاطره ای ناخوشایند از دندانپزشک یا محیط دندانپزشکی داشته باشند.


انواع ایمپلنت
انواع ایمپلنت

 انواع ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندانی از الیاژ خاصی تهیه شده است و در استخوان هر دوفک بالا و پایین به جای دندان طبیعی قرار داده می شود و به وسیله پروتز دندانی فیکس می شود.

 

ایمپلنت چیست؟
ایمپلنت چیست؟

امروزه با پیشرفت لحظه ای تکنولوژی در علوم دندانپزشکی، روش های گوناگون برای برای درمان از دست رفتن دندان ایمپلنت است. در این درمان شما با یکی از مدرن ترین درمان های روز دنیا صاحب دندان خواهید شد، این درمان به قدری طبیعی است که تقریبا هیج فردی حدس نمی زند که دندان کاشته شده است.

مقالات - لبخند لثه ای
مقالات - لبخند لثه ای

Gummy smile لبخند لثه ای این حالت وقتی رخ می دهد که هنگام خندیدن بیمار ، لثه نمایان می شود و مطابق تصویری که می بینید 80 % بیماران در تصویر ، لثه شان هنگام خندیدن دیده می شود . دو گروه بزرگ و عمده سبب ایجاد Gummy smile می شود . یک گروه مربوط به صورت و لب می باشد در تمام این گروه عامل بوجود آورنده لبخند لثه ای اندازه و شکل لثه و دندان طبیعی می باشد .

مقالات - ایمپلنت در یک روز
مقالات - ایمپلنت در یک روز

ایمپلنت و کاشت دندان در یک جلسه با ایمپلنت فوری اغراق آمیز نخواهد بود اگر بگوئیم که جایگذاری ایمپلنت به جای دندان دائمی، انقلابی در علم دندانپزشکی و تحولی عظیم در جراحی ایمپلنت دندان بوجود آورد. ایمپلنت ها باعث تغییر زندگی افراد بی دندان ( کامل ) به طور ویژه شده است و راه حلی برای زندگی بهتر آنها